پانل دیوار کاذب | فروش پانل دیوار کناف و اجرای کناف دیوار | سما پوشش

0

پانل دیوار کاذب را می‌توان یک نوع دیوار کاذب دانست که از صفحه‌های بسیار بزرگ و سبک با جنس گچ ساخته شده و همانند سقف کاذب از زیبایی و مدرنیته بودن خاصی برخوردار است. پانل دیوار کاذب برای ساخت و ساز های سریع و ساخت و سازهای بهینه و بی دردسر و کم خرج استفاده می‌شود. از کناف دیوار کاذب برای ساختن یک اتاق جدید در فضای ساختمان یا حتی برای ساختمان‌سازی نیز استفاده می‌شود. در هنگام زلزله برای ساخت سریع‌تر ساختمان و اسکان مردم زلزله دیده از پانل دیوار کاذب استفاده می‌شود. در ادامه درباره اینکه ویژگی‌های پانل دیوار کاذب چیست و روش اجرا و فروش آن چگونه می باشد صحبت خواهد شد پس با ما همراه باشید.

دیوار کناف چیست؟

دیوار کناف دیوار غیر باربری است که برای تقسیم فضا در داخل ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. پانل کناف دیوار در مقایسه با دیوارهای سنتی بسیار سبک هستند و بار ساختمان را کاهش می دهند و تاثیر نیروی زلزله را بر روی ساختمان کم می کند. طراحی پانل دیوار کاذب و کناف سقف می تواند بنا به سلیقه افراد با اشکال گوناگون و دکوراتیو ایجاد شود. ساختار سریع و کار آمد برای بازسازی دیوارهای قدیمی و پوشش دیوارهای بنایی جدید و به سازی صوتی و حراتی ساختمان می‌باشند که ساختار آن از یک لایه پنل گچی استفاده می‌شود. از پانل کاذب برای تزئین ساختمان به صورت دیوار کاذب دکوراتیو استفاده می‌شود پانل دیوار کاذب در دو نوع دیوارهای پوششی و دیوارهای جدا کننده اجرا می‌شوند.

ویژگی های پانل کناف

مزیت پانل دیوار کاذب در اجرا، طراحی ساختمان، عایق، بازسازی ساختمان، بازیافت و اجرای تاسیسات شامل موارد زیر می‌باشد:

 • راحتی در نصب پانل کناف
 • سرعت بالا در اجرا
 • اجرای بسیار ساده طرح‌های ارائه شده
 • قابلیت پانل دیوار کاذب در فرم پذیری
 • چسب پذیری و رنگ پذیری
 • کم کردن نیروی انسانی برای اجرای پانل دیوار کناف
 • صرفه جویی در مصالح ساختمانی
 • مقاومت پانل دیوار در برابر زلزله
 • کاهش وزن سازه بوسیله کناف دیوار
 • افزایش سطح مفید زیر بنا
 • کناف دیوار یک عایق حرارتی و عایق صوتی
 • مقاومت پانل دیوار کاذب در برابر آتش و رطوبت
 • قابلیت اجرا بر روی سطوح مختلف اعم از سنگ و سرامیک و چوب و سیمان
 • قابلیت تغییر فضاهای قدیمی توسط پانل دیوار کناف براحتی و ترمیم پذیری آسان
 • قابلیت تغییر فضاهای قدیمی و اهش نخاله های ساختمانی
 • جنبه‌های زیست محیطی و مضر نبودن برای محیط زیست
 • داشتن فضای عبور دهی تاسیسات داخل پانل دیوار کاذب
 • دسترسی راحت و آسان به تاسیسات ساختمان هنگام خرابی

فروش پانل کناف دیوار

کناف دیوار کاذب توسط تیم فروش مجرب بصورت عمده و گاها جزیی بفروش می‌رسد که شامل انواع سازه های گالوانیزه، لوازم جانبی پانل دیوار کاذب و انواع پانل با بهترین برند‌های یزد و ایران می‌باشد. در حیطه فروش، رعایت انصاف در قیمت دهی و گرفتن نواسانات بازار و جلوگیری از ایجاد بازار سیاه در زمینه فروش عمده پانل دیوار کاذب از مزایای تیم فروش مجرب سما پوشش می‌باشد. فروش پانل دیوار در بازار بصورت عمده کمتر یافت می‌شود و اکثر فروشندگان به دلیل دریافت سود بیشتر تمایل به فروش آن بصورت جزئی یا پروژه ای دارند اما فروشندگانی که عمده فروشی دارند سعی در شکستن قیمت‌ها و عرضه محصولات بصورت ارزان و مقرون به صرفه را دارند.

کارشناسان پاسخگو که بصورت رایگان می‌توانند مشتریان را ساپورت نموده و راهنمایی نمایند تا خرید درست و مطمئنی را داشته باشند و همچنین پاسخگویی به موقع از دیگر بخش‌های تیم فروش سما پوشش می‌باشد لذا شما مشتریان گرامی برای دریافت اطلاعات و قیمت‌های انواع پانل دیوار کاذب بایستی از طریق همین سایت با کارشناسان فروش سما پوشش تماس حاصل فرموده و از مشاوره رایگان این گروه بهره‌مند شوید تا بتوانید بهترین نوع پانل دیوار کاذب را همراه با گارانتی و پشتیبانی بلند مدت و کاملا تضمینی انتخاب نموده و با بصرفه ترین قیمت آن را درب محل نصب مورد نظرتان دریافت نمایید.

اجرای تخصصی کناف دیوار

در اجرای کناف دیوار پوششی بیشتر در تعمیر ساختمان های قدیمی استفاده می‌شود چرا که با این روش می‌توان به راحتی دیوارهای قدیمی را ترمیم کرد. این سبک خود به دو دسته تقسیم می‌شود که عبارتند از با سازه و بدون سازه. نحوه کار در روش بدون سازه بدین گونه است که یک لایه از گچ از پیش آماده شده را با استفاده از خمیر مخصوصی به طور مستقیم به دیوار وصل می‌کنند. برای مرمت و بازسازی، بعد از اینکه دیوارها را بر روی دیوارهای قدیمی نصب شد، فرآیند درزگیری بصورت نواری توسط بتونه‌ مخصوص انجام می‌شود. بعد از اجرای این فرآیند به راحتی می‌توان عملیات کاشی کاری و کاغذ دیواری را بر روی دیوار انجام داد.

برای جدا کردن فضای داخلی ساختمان از پانل دیوار کاذب استفاده می‌شود که شامل قاب های فولادی سبک است و به صورت پیش ساخته و به شکل C و U قابل دسترس می‌باشد. به این گونه که صفحات روکش دار گچی در یک یا چند لایه توسط پیچ های مخصوص در محل قابل نصب می‌باشد. پس از اینکه بر روی قاب فولادی، گچ های مخصوص نصب شد، کلیه درزها توسط یک نوار بتونه کاری می‌شود. بعد از آماده سازی این سبک، می توان کاشی کاری، رنگ آمیزی و کاغذ دیواری را انجام داد. اجرای پانل دیوار کاذب برای مدرن جلوه دادن فضاهای داخلی، برای دیزایین و ایجاد فضا برای گذاشتن دکوری داخل دیوار، ایجاد فضا برای نورپردازی داخل دیوار، زیبا سازی اطراف ال سی ی های تلوزیون برای ساختن یک فضای نمایش مدرن‌تر انجام می‌شود.

بعد از اتمام نصب دیوارها و همچنین سقف های از پیش ساخته شده، لازم است که کار بدون داشتن ناهمواری برای رنگ آمیزی مهیا شود. برای انجام این کار در مرحله اول بتونه کاری به منظور محو کردن ناهمواری در محل پیچ انجام می‌شود. در مرحله بعد از ماستیک استفاده می‌شود. زدن ماستیک به این شکل است که لایه ای نازک و با ضخامت 1 الی 2 میلی‌متر روی سطح کار با ماستیک کناف انجام می‌شود. در مرحله آخر برای بهتر جذب شدن کاشی، رنگ روغن یا کاغذ دیواری باید لایه ای از آستر بعد از اجرای ماستیک روی سطح کار اجرا شود. سما پوشش در حیطه اجرا نیز می‌تواند توسط مشاورین خبره خود به شما کمک نماید تا بهترین نصب و اجرای پانل دیوار کاذب را تجربه نمایید.

درباره نویسنده بیشتر بدانید ...

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید